![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
9 вересня мала відбутися засідання шістнадцятої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання у режимі відеоконференції. Але на неї зібралися лише 14 депутатів із 42. Про це стало відомо з трансляції сесії.
У розпорядженні про скликання сесії було 97 питань, які стосувалися, зокрема, користування земельними ділянками, прийняття у власність будівель, затвердження статутів комунальних установ тощо.