Чи покращився стан громадського транспорту після підвищення тарифів на проїзд?

19 липня 2021 0
З 17 липня в Полтаві діють нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Стану транспорту від цього не покращився та й в міській раді цього не заперечують.

 
Розбитий дах, заклеєні двері та обідрані стіни – саме такий вигляд мають полтавські маршрутки. Й це попри те, що два дні тому в Полтаві збільшили вартість проїзду вдвічі.

"Тут так брудно й жарко, ви ж теж все це бачите".

 "Сьогодні тільки зіткнулися з новим тарифом у вісім гривень".

"Маршрутка? Це хіба маршрутка? Тут, по-перше, так брудно. За вісім гривень. Вибачне, ні".
"Ви ж бачите, який дах і все інше. Є нові маршрутки, але ж старі теж, а ціна однакова для всіх. Я сьогодні теж вперше їду і мене це не влаштовує".

Ні покращення умов, як обіцяли у транспортному відділі, ні водіїв в сорочках, ні музики на будь-який смак в транспорті теж немає. А ось у водія маршруток проблем додалося.

"Розмінних грошей немає і ніхто не дає. Я вчора людей по 5 гривень возив, бо решти немає".

"Нам дали наказ по 8 гривень й все, ми так й виїжджаємо і все".
"Тяжко, по 2 гривні шукати, де їх шукати? Розмінних грошей немає".

"Нереально її знайти, бо ніхто не дає. У всіх тільки з рештою".


Керівництво транспортного відділу говорять, що змін немає й найближчий місяць вони не з’являться.
"За два дні офіційно мало, що змінилося. Єдине це те, що тепер не буде пом’якшувальних факторів для перевізників, які не виконують договір. За два дні нічого, можливо, лише протягом місяця", – повідомив начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Артем Іванюк.

Коли очікувати на покращення в транспорті міста? запитали ми.
Це питання ви вже ставили десять разів. Я не бачу сенсу давати на нього Вам відповідь, – відповів голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко.

Попри такі занедбані маршрутки в Полтаві є транспорт й в кращому стані. В таких машинах цілі вікна й двері, а від чистоти автобуси блищать на сонці.