![Помер професор медичного університету Полтави Ігор Міщенко](/mediafiles/gallery/xjoTNnrQJVY8aEuNxSps2F7R9hu2hTF9yWQbdyaA_510.png)
![Помер професор медичного університету Полтави Ігор Міщенко](/mediafiles/gallery/xjoTNnrQJVY8aEuNxSps2F7R9hu2hTF9yWQbdyaA_510.png)
У Полтаві вже почало працювати нове рентгенологічне відділення у 2-й міській лікарні. Наразі там вже працюють рентгенодіагностичні апарати й заплановане встановлення апарату МРТ. Паралельно з цим триває ремонт дитячої лікарні та змінюються робота 5-ї міської лікарні через приєднання до 2-ї лікарні. Чого потребують медичні заклади, що можливо зробити протягом року для покращення отримання послуг пацієнтами та умов праці для медичного персоналу в Полтавській територіальній громаді розповіли в ефірі програми "Голос громад" директор 2-ї міської клінічної лікарні Максим Дудченко та перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.