![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
2 лютого близько 6:30 на вулиці Маршала Бірюзова у Полтаві сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області.
48-річний водій автомобіля "ВАЗ-21103" збив 78-річну жінку, яка переходила проїзну дорогу у невстановленому місці.
Унаслідок ДТП жінку госпіталізували. Від отриманих травм вона померла в лікарні.
За цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.