![На Полтавщині викрили шахраїв, які фіктивно продавали авто для ЗСУ](/mediafiles/gallery/imgonline-com-ua-Frame-blurred-Op1dPWPdPenInm_510.jpg)
![На Полтавщині викрили шахраїв, які фіктивно продавали авто для ЗСУ](/mediafiles/gallery/imgonline-com-ua-Frame-blurred-Op1dPWPdPenInm_510.jpg)
21 липня працівники Інспекції по контролю за благоустроєм, Національної поліції, військовим комісаріатом та міграційною службою провели рейд по вул. Новий базар. Про це повідомили у пресслужбі Інспекції по контролю за благоустроєм.
Проїзну частину звільнили від незаконно припаркованих фур, що здійснювали торгівлю та не давали проїзду іншим транспортним засобам.
Нагадаємо, що у Полтаві викрили 26-річну закладницю наркотиків.